Unikali sudėtis

 

SERENOA REPENS

TRIBULUS TERRESTRIS

ECKLONIA BICYCLIS

Biovis®

 

SERENOA REPENS

Gulsčioji serenoja (lot. Serenoa Repens) padeda palaikyti gerą prostatos ir šlapinimosi funkciją vyrams, vyresniems nei 45 metų.

1Gulsčioji serenoja (lot. Serenoa Repens) yra maža palmė su plačiais, dideliais lapais ir raudonomis uogomis. Gulsčiosios serenojos gimtinė – Pietų Amerika (tiksliau – Florida), Pietų Europa ir Šiaurės Afrika. Vietiniai žmonės gulsčiosios serenojos uogas nuo seno naudodavo įvairių urologinių disfunkcijų profilaktikai ir gydymui.

Pagrindinė veiklioji gulsčiosios serenojos medžiaga yra beta-sitosterolis, tačiau sudėtyje yra ir daugiau naudingų medžiagų : sterolių, laisvųjų riebiųjų rūgščių, karotenoidų, polisacharidų. Jau praėjusio amžiaus pabaigoje, gulsčiosios serenojos ekstraktas buvo įtrauktas į oficialą farmakopėją. Kontroliuotų klinikikinių studijų, kuriose dalyvavo daugiau nei 3000 vyrų apžvalgoje patvirtinta gulsčiosios serenojos (lot. Serenoa repens) nauda gerai prostatos funkcijos veiklai. Gulsčiosios serenojos vis platesnis naudojimas urologijoje pagrįstas ne vien teigiamiu poveikiu prostatai: gulsčioji serenoja turi nedaug šalutinių poveikių, be to apsaugo vyro seksualinę funkciją.

Į viršų ↑

 

TRIBULUS TERRESTRIS

2Gulsčioji ragužė (lot. Tribulus terrestris) padeda palaikyti gerą lytinę funkciją bei lytinį potraukį.

Gulsčioji ragužė (lot. Tribulus terrestris)  – furostanolo saponinus kaupiantis augalas, kurio afrodiziakinis poveikis buvo žinomas jau senojoje rytų medicinoje ir buvo vartojamas vyriškumui palaikyti, lytinei galiai bei libido stiprinti.

Augalo Tribulus Terrestris veiklioji medžiaga protodioscinas (išskirtas iš furostanolio saponinų frakcijos, esančios žolėje) turi steroidinę struktūrą – tuo paaiškinamas toks platus teigiamas Tribulus terrestris poveikis organizmui.

Tribulus terrestris nuo seno buvo vartojamas siekiant:

- palaikyti gerą lytinę funkciją bei lytinį potraukį;

- palaikyti gerą gerą širdies darbą;

- palaikyti gerą kvėpavimo sistemos darbą;

- nuraminanti nervų sistemą bei padidinti atsparumą skausmui.

Į viršų ↑

 

ECKLONIA BICYCLIS

arame2Rudieji dumbliai (lot. Ecklonia bicyclis K., sinonimai - Eisenia bicyclis, Arame) yra jūros augalų rūšis, kuri yra išgaunama iš valgomojo rudos dumblių derliaus nuo vandenų pietvakarių pakrantės Japonijoje, Korėjoje ir pietryčių pakrantės Kinijoje.

Sudėtyje kaip ir kituose dumbliuose gausu kalcio, jodo, tačiau mokslininkų dėmesio Ecklonia bicyclis susilaukė dėl sudėtyje esančių polifelių (Dieckol, Florofucofuroeckol, Bieckol). Jie ruduosiuose dumbliuose (lot. Ecklonia bicyclis) randami dideliais kiekiais. Buvo atlikta daug mokslinių tyrimų tirančių jų antioksidacinį poveikį ir pritaikymą įvairiose medicinos srityse.

Į viršų ↑

 

Biovis®

4Biovis sudėtyje esantys chitozano oligosacharidai (D-gliukozamino ir N-acetil-D-gliukozamino polimerai) yra pagrindinė vėžiagyvių dengiamųjų audinių dalis. Chitozano gamybą iš  vėžiagyvių kriauklelių sudaro daugelis technologinių etapų. Mokslinėje literatūroje paskelbta daug darbų, kuriuose įrodytas chitozano teigiamas poveikis organizmui. Plačiai nagrinėjamas ir chitozano panaudojimas maisto pramonėje. Biovis pradeda veikti nuo pat pirmosios vartojimo savaitės, didžiausias veiksmingumas pasiekiamas po 6-8 savaičių vartojimo.

Į viršų ↑

 

KUR ĮSIGYTI?

Maisto papildo Tribumen PRO ieškokite vaistinėse:

bencamelia vaistinegintarine vaistinenorfa vaistine

Tribumen PRO yra pagamintas Italijoje pagal UAB “CeMex Farma” užsakymą.